Twój 1% podatku to dla nas szansa realnej zmiany i ulepszenie realizacji misji Stowarzyszenia, którą nieustannie wykonujemy od ponad 27 lat!

DOTYCHCZAS DZIĘKI TWOJEJ POMOCY

  • Dofinansowaliśmy zakup samochodu do przewozu Osób Niepełnosprawnych
  • Prowadzimy Świetlicę Rewalidacyjno - Rehabilitacyjną
  • Wyremontowaliśmy sale terapeutyczne

JAK PRZEKAZAĆ NAM 1%?

W tym roku możesz to zrobić zarówno w formie tradycyjnej - papierowej jak i on-line.
W odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisz nasz KRS 0000044273
Wpisz kwotę 1% swojego podatku

Możesz wypełnić swój pit już teraz dzięki E-PIT lub PITAX

NADAL POTRZEBUJEMY TWOJEGO WSPARCIA w przeprowadzeniu koniecznych adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia.  To w nich nasze dzieci, młodzież i dorośli z niepełnosprawnością intelektualną mają szansę na specjalistyczną opiekę i pomoc. Liczymy na Wasze wspaniałe serca! Każdy oddany na nasze działania 1 % przybliża nas do jak najlepszej realizacji misji Stowarzyszenia. Dziękujemy!

W 2019 roku szczególnie ważne jest dla nas zebranie środków na adaptację i remont budynku przekazanego nam w roku 2018 przez Pana Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka. Budynek mieści się pod adresem ul. Gen. Orlicz - Dreszera 10. Jest to miejsce które daje szansę na znaczne powiększenie przestrzeni naszej pracy - miejsca do edukacji, rehabilitacji i terapii! Jest to obecnie nasza priorytetowa potrzeba.

MOŻESZ POMÓC promując działalność Stowarzyszenia w środowisku lokalnym, w swoim najbliższym otoczeniu.

Uruchom swój profil na portalach społecznościowych, udostępnij nasze banery i spot kampanii 1% - jestesmy na FACEBOOK tutaj: https://www.facebook.com/psonizamosc/

Jesteś na ul. Orlicz-Dreszera? Możesz do nas przyjść, w biurze podarujemy Ci plakaty i ulotki do rozdania w Twoim otoczeniu. Zapraszamy!

Istotne linki:
Rozlicz 1% z E-pit
Rozlicz 1% z PITAX   
Facebook PSONI Koło w Zamościu