Pracownicy merytoryczni OREW:

  • Dyrektor OREW - mgr Krzysztof Rysak (nauczyciel dyplomowany)
  • Wicedyrektor OREW - mgr Beata Wojczuk (nauczyciel mianowany)
  • Wicedyrektor OREW - mgr Nina Oktaba (nauczyciel mianowany)

 

Nauczyciele dyplomowani:

  • mgr Marta Dadia - nauczyciel oligofrenopedagog / logopeda / met. A.A.Tomatisa
  • mgr Aldona Krakowiak - nauczyciel tyflopedagog / oligofrenopedagog
  • mgr Edyta Szawara - zajęcia edukacyjno-wychowawcze / Integracja Sensoryczna
  • mgr Agata Bozek - logopeda

Nauczyciele mianowani:

  • mgr Magdalena Adamiak - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia edukacyjno-wychowawcze
  • mgr Małgorzata Byra-Wojtiuk - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • mgr Magdalena Chmielewska - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia edukacyjno-wychowawcze
  • mgr Agata Krzemińska - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • mgr Anna Małecka - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Iwona Polanowska - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Joanna Pysiewicz - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • mgr Anna Pyś-Kościk - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia edukacyjno-wychowawcze
  • mgr Ewa Ryszczuk - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • mgr Danuta Bernard Domina - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia edukacyjno-wychowawcze
  • mgr Agnieszka Szumilak - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Magdalena Szust - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Halina Burda - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Łukasz Rachwał - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie fizyczne
  • mgr Agnieszka Oberda - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia edukacyjno-wychowawcze
  • mgr Kamila Kliszcz - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia edukacyjno-wychowawcze
  • mgr Joanna Gruszka - psycholog / wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Nauczyciele kontraktowi:

  • mgr Barbara Steć - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • mgr Marzena Zawrotniak - nauczyciel oligofrenopedagog / zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • mgr Katarzyna Greszta - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Agnieszka Ochal - nauczyciel oligofrenopedagog / wychowanie przedszkolne
  • mgr Iwona Wróbel - fizjoterapeuta
  • mgr Piotr Greszta - psycholog
  • mgr Aleksandra Kozyra - psycholog

Nauczyciele stażyści:

  • mgr Iwona Bartoszczyk - nauczyciel oligofrenopedagod / fizjoterapeuta
  • mgr Beata Hajdamaszek - nauczyciel oligofrenopedagog / fizjoterapeuta
  • mgr Joanna Szust - nauczyciel oligofrenopedagog
  • mgr Joanna Madyniak - logopeda
  • mgr Agnieszka Besztak - logopeda


Specjaliści zatrudnieni w ramach NFZ:

  • mgr Iwona Bartoszczyk - fizjoterapeuta
  • mgr Agata Bozek - logopeda
  • mgr Joanna Madyniak - logopeda
  • mgr Beata Hajdamaszek - fizjoterapeuta
  • mgr Łukasz Rachwał - fizjoterapeuta
  • mgr Iwona Wróbel - fizjoterapeuta
  • mgr Leszek Szymon Mazurek - fizjoterapeuta
  • mgr Aleksandra Brzozowska - psycholog
  • Aleksandra Kozyra - psycholog
  • mgr Jolanta Stańko - pedagog specjalny

Pomoce nauczyciela:

  • Anna Berdak
  • Damian Bukowiec
  • Jacek Korneluk
  • Joanna Nowak
  • Edyta Zakrzewska
  • Małgorzata Zakrzewska
  • Anita Dąbek
  • Katarzyna Mandziuk
  • Jolanta Mazurek
  • Jolanta Kurzawska
  • Aneta Łyciuk
  • Marta Flak
  • Ewa Momot-Kokoszka
  • Stanisława Magdziak
  • Mariusz Kliza

Pracownicy medyczni OREW:

Lekarze rehabilitacji medycznej:

  • lek. med. Jolanta Świrgoń
  • lek. med. Elżbieta Zwierzyńska


Pielęgniarka:

  • mgr Jolanta Pyś
  • licencjat Kinga Miszczak


Ratownicy medyczni:

  • Jacek Korneluk


Administracja:

  • Ewa Zbyryt Osuch - Główna księgowa
  • mgr Marcin Małecki - Specjalista OREW
  • mgr Agnieszka Maścibroda - Stanowisko ds. księgowo-kadrowych
  • Elzbieta Smolarczyk - Pracownik administracyjno-biurowy
  • mgr Danuta Kniaź - Pracownik administracyjno-biurowy
  • mgr Justyna Misiorek - Pracownik administracyjno-biurowy


Transport Kierowcy:

  • Jerzy Bil
  • Zdzisław Presz
  • Jarosław Bałka
  • Rafał Swaczyna


Pracownicy obsługi:

  • Krystyna Kukiełka
  • Małgorzata Byra
  • Zbigniew Pakos
  • Anna Lewkowicz
  • Beata Łach