ZBIERAJ ZŁOTÓWKI I ZMIENIAJ ŚWIAT OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE NA LEPSZY! Już po raz 7 ruszamy w Zamościu z akcją KILOMETRY DOBRA.

Kilometry dobra Zamość

Cel zbiórki w roku 2021 to dofinansowanie remontu i adaptacji budynków należących do Stowarzyszenia, Kochani z Waszą pomocą zrealizujemy nasz cel! Już teraz dziękujemy!

WPŁAĆ JUŻ TERAZ i układaj z nami kolejne metry dobra! Liczy się każda złotówka! https://kilometrydobra.pl/psoni-kolo-w-zamosciu/

W Zamościu Kampania zagościła za sprawą naszego Stowarzyszenia, znajdując poparcie społeczne i zyskując coraz większe zaufanie lokalnej społeczności. Przez 6 ubiegłych lat we wsparciu i dzięki zaangażowaniu Sektora biznesu, Instytucji, Szkół - za którymi stała rzesza zaangażowanych w czynienie dobra Osób zebraliśmy środki, dzięki którym udało się nam dokonać realnych zmian!

Kilometry Dobra okazały się wielkim Festiwalem Dobrej Woli. W tym roku również zapraszamy wszystkich do układania centymetrów - metrów i kilometrów złotówek, które zamienią się realne pomocowe działania!
Skąd się wzięły KILOMETRY DOBRA?

O Kampanii najwięcej dowiesz się u źródła - czyli na stronie internetowej POLSKIEGO INSTYTUTU FILANTROPII.

W roku 2021 Patronat Honorowy nad Kampanią objął Pan Prezydent Andrzej Wnuk, Starosta Zamojski Stanisław Grześko oraz Wojewoda Lubelski Lech Sprawka
Ambasadorzy Kampanii: Beata Ścibakówna,Waldemar Barwiński. Wiktoria Gąsiewska, Kuba Dmochowski,

Bieżące informacje na temat zbiórek i wydarzeń odnajdziecie również na naszym FACEBOOKu.

Kilometry dobra 2021