Blog

PSONI Zamość

Najnowsze wpisy

na naszym blogu

Remont pomieszczeń – WTZ - Orlicz-Dreszera 10 W Zamościu

Remont pomieszczeń – WTZ - Orlicz-Dreszera 10 W Zamościu

Zostań Darczyńcą nowego świata dla osób z niepełnosprawnością w Warsztacie Terapii Zajęciowej, w zaadaptowanym budynku tzw. „DZIESIĄTKA”.

Bardzo potrzebujemy większej przestrzeni na nowe pracownie terapii zajęciowej. Zapewniamy zajęcia dla 52 uczestników, młodzieży powyżej 18 go roku życia. Dla tych osób wyjście z domu, codzienne spotykanie się w dość licznej społeczności WTZ, możliwość podtrzymywania, ćwiczenia i rozwijania swojej sprawności, swoich umiejętności i lepszego funkcjonowania w społeczeństwie odgrywa niebagatelną rolę dla nich samych i ich rodzin. Obecnie pracujemy w obiekcie, który utrudnia nam realizację powyższych celów. Najbardziej uciążliwymi są: ciasne pracownie, wąskie korytarze, niekomfortowe łazienki dla osób z ze znacznymi dysfunkcjami ruchowymi, brak miejsca na pomoce do zajęć, na wykonane już prace, na przyjęcie większej ilości uczestników.

Młodzież już czeka z niecierpliwością i cieszy się na lepsze warunki pracy, rehabilitacji i życia w nowym otoczeniu.
Mamy wielką nadzieję, że cel zostanie osiągnięty, ale bez Twojej darowizny nie zdobędziemy Dziesiątki, nie pomożemy tym, którzy na to najbardziej liczą. Ich uśmiech, radość, poczucie posiadania miejsca, gdzie czują się bezpiecznie, czują się potrzebni i wartościowi, miejsca dokąd chętnie wracają każdego dnia będą największą nagrodą dla wszystkich ludzi wielkiego serca, Darczyńców „Dziesiątki”.
Zróbmy to dla: Ani, Tomka, Przemka, Dorotki, Jurka, Marcina, Jadzi i dla wielu innych równie ważnych i zasługujących na nasze wsparcie, uwagę, pomoc, empatię. To takie ważne i takie ludzkie, by dostrzegać każdego człowieka i jeżeli można pomagać.

Możesz to zrobić poprzez wpłatę 20, 50, 100 i więcej złotych. - Jak wspierać

Dziękujemy za każdy gest, za każde udostępnienie w mediach internetowych. Pamiętajcie o nas.

Informacje kontaktowe

logo
Adres: ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 22-400 Zamość
Telefon: 84 639 23 58
Email: [email protected]

Dane stowarzyszenia

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu

KRS 0000044273
NIP 922-18-21-220

Numer naszego konta:  
PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004

Wesprzyj nas

Fanimani
1% PSONI